Darbinių procesų sąrašas ir filtravimas
Dešinėje pusėje esančioje įrankių juostoje paspaudę ant piltuvėlio simbolio, pateksite į darbinių procesų puslapį. Čia matysite visus savo darbinių procesų tipus (blokelius su šablonų pavadinimais). Paspaudę ant kurio nors blokelio, atsidarysite visų pagal pasirinktą šabloną sukurtų darbinių procesų sąrašą. Puslapio viršutinėje dalyje matysite užrašą Rodyti ir du pasirinkimus, kaip bus atvaizduojami darbiniai procesai: sąrašas arba lentelė.
Pirmasis pasirinkimas: sąrašas
Čia vaizdas bus toks pats, kaip kontaktų, NT objektų ar pirkėjų užklausų puslapiuose. Identiškai kaip ir kituose puslapiuose, darbiniai procesai pateikiami ne abėcėlės tvarka, o chronologiškai – sąrašo viršuje matysite „šviežiausius“ procesus, su kuriais dirbate šiuo metu, t. y., neseniai juos sukūrėte arba pakeitėte žingsnį. Šis pasirinkimas geriausias tuomet, kai dirbate su dideliu kiekių darbinių procesų vienu metu (po kelias dešimtis procesų kiekviename žingsnyje) arba kai reikia atlikti paiešką pagal konkretų žingsnį ar papildomų laukų kriterijus.
Antrasis pasirinkimas: kortelių lenta
Čia vaizdas bus visiškai kitoks nei sąraše. Matysite lentelę, kur visi darbiniai procesai bus sugrupuoti pagal žingsnius – tai leis pažvelgti į savo darbą tarsi iš paukščio skrydžio, pamatyti bendrą vaizdą ir bendrą progresą, o ne tik individualius darbinius procesus. Šis vaizdas labai tinkamas naudoti susirinkimų metu, kai norite kartu su kolegomis planuoti savo komandinius veiksmus. Taip pat čia galėsite pasitikrinti, ar nepamiršote pakeisti žingsnių darbo eigoje (pavyzdžiui, aprodėte NT objektą, tuomet laukėte kliento atsakymo, o vėliau pamiršote pažymėti sistemoje, kad klientas po apžiūros atkrito). Jei matote, kad kuris nors žingsnis neteisingas, tiesiog spauskite ant jo ir neatleisdami pertempkite į kitą proceso etapą.
Darbinių procesų filtravimas
Pasirinkę sąrašo vaizdą, galėsite atlikti konkretaus darbinio proceso paiešką. Puslapio dešinėje pusėje matysite blokelį Paieška. Spauskite Nauja paieška, tuomet – Pasirinkti filtrus ir iš filtrų sąrašo išsirinkite jums aktualius. Filtrų galite pridėti tiek, kiek jums reikia, kad rastumėte būtent tai, ko ieškote. Pridėjus kiekvieną papildomą filtrą prie tos pačios paieškos, atkris visi jo neatitinkantys darbiniai procesai – sąraše matysite tik tuos procesus, kurie atitinka visus jūsų pasirinktus filtrus.
Galite panaikinti nereikalingus filtrus spausdami x prie filtro pavadinimo arba paspauskite Atšaukti, kad išvalytumėte visus pasirinktus filtrus.
Išsaugotos paieškos
Jei manote, kad pagal tam tikrus filtrus suformuotos paieškos jums prireiks dažnai, spauskite Išsaugoti. Iššokusiame langelyje sukurkite saugomai paieškai pavadinimą ir pasirinkite privatumo nustatymus: priklausomai nuo to, ar paieška aktuali tik jums, ar jūsų komandai, ar visai įmonei. Tuomet spauskite Išsaugoti ir viskas!
Paieška atsidurs sąraše Mano paieškos ir dabar jums nebereikės kiekvieną kartą iš naujo suvedinėti tų pačių filtrų. Be to, pasirinkę jau išsaugotą paiešką visada galėsite ją pakoreguoti pagal tai, ko reikia konkrečioje situacijoje, pridėdami papildomus filtrus arba pašalindami neaktualius. Kolegų sukurtos paieškos, kurias jie nusprendė padaryti prieinamas ir jums, bus rodomos skyrelyje Bendrintos paieškos. Ten pat jūsų kolegos matys paieškas, kurias jūs sukūrėte ir pažymėjote kaip bendrintas arba viešas.
Pritaikymas praktikoje
Kaip ir minėjome, sąrašo vaizdas ir darbinių procesų filtravimas naudingiausi tuomet, kai dirbate su itin dideliu kiekiu procesų. Tuomet gali būti sunku organizuoti ir efektyviai planuoti savo veiklą, tad paiešką galite pasitelkti prioritetų nustatymui. Pavyzdžiui, jei susikūrėte papildomą lauką, kuriame įrašote terminą, iki kada turi užsibaigti darbinis procesas, galite susirasti „degančius“ procesus, kurių terminas jau eina į pabaigą. Arba galite atsirinkti tik tuos procesus, kurių sandorio vertė didžiausia ir pažiūrėti, ką reikia padaryti, kad pasistūmėtumėte arčiau pelningesnių komisinių.
Masiniai veiksmai
Kartais norėsite sistemoje atrinkti tam tikrus įrašus (kontaktus, NT objektus ar pirkėjų užklausas) tam, kad atliktume vieną veiksmą su visais. Tokiu atveju jums pravers masiniai veiksmai – sukūrę paiešką ir atfiltravę visus reikalingus objektus, galėsite vienu paspaudimu pažymėti juos visus ir pritaikyti vieną iš masinių veiksmų.
Bendrinimas – greitai ir lengvai galite pasidalinti su komanda visais savo privačiais įrašais. Arba padaryti privačiais tik jums aktualius įrašus, atitinkančius bendrus kriterijus.
Pakeisti savininką – vos keliais mygtuko paspaudimais visus aktualius įrašus galėsite perduoti savo kolegai.
Ištrinti – galėsite greitai ištrinti iš sistemos nebeaktualius įrašus. Pavyzdžiui, kartą per kelis mėnesius galite atsirinkti įrašus pažymėtus žymomis „nebeaktualu“ arba „trinti“. Tik prieš trindami gerai pagalvokite, ar įrašas tikrai negali praversti ateityje – kad ir po dvidešimties metų.
Last updated