Sandorio fiksavimas

Pardavimų skiltyje galite įvesti informaciją apie įvykusį sandorį. Data automatiškai rodoma einamosios dienos, tačiau paspaudus ant datos, iššoks kalendoriaus langelis ir galėsite pasirinkti kitą datą. Tuomet įveskite NT objekto kainą ir savo komisinius. Taip pat galite pridėti savo komentarą apie įvykusį sandorį. Pabaigai – priskirkite kontaktus, tarp kurių įvyko sandoris. Jei norite priskirti asmenis iš savo kontaktų sąrašo, rinkitės Ieškoti tarp esamų ir pažymėkite reikalingus kontaktus. Jei kurio nors kontakto dar nėra sistemoje, rinkitės Pridėti naują ir įveskite informaciją apie klientą.

Pardavimų fiksavimo nauda

Pardavimus fiksuoti verta dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, ši informacija atsispindės jūsų darbalaukyje – galėsite sekti savo progresą, kaip jums sekasi siekti užsibrėžtų tikslų. Jei dirbate ne vienas, o su komanda, gali būti įdomu sekti visos komandos statistiką – sandorių suma yra pagrindinis rodiklis reitinguojant pardavėjus.

Taip pat pasinaudoję filtrais galite atsirinkti kontaktus arba NT objektus pagal sandorio datą. Pavyzdžiui, atsifirltruoti kontaktus, su kuriais prieš metus įvykdėte sandorius ir priminti jiems apie save, pasiteirauti, kaip jiems sekasi. Tai padės palaikyti santykius su, tikėtina, patenkintais jūsų paslaugomis klientais.

Last updated