Susiję NT objektai

Šiame blokelyje galite pridėti kitus, su redaguojamu NT objektu susijusius NT objektus. Tai gali būti atskirai parduodami sklypas ir namas, vienam prekybos centrui priklausančios kelios komercinės patalpos, keli vieno NT vystytojo statomo daugiabučio butai ir pan. Susieję NT objektus tarpusavyje, lengviau rasite reikalingą informaciją, pavyzdžiui, galėsite lengvai pereiti nuo vienos komercinės patalpos prie kitos, kol rasite tinkamiausią savo klientui.

NT objekto susiejimas su kitu NT objektu

Vidiniame NT objekto puslapyje susiraskite blokelį NT objektai ir spustelėkite parinkčių mygtuką. Jei norite pridėti jau sistemoje sukurtą NT objektą, rinkitės Ieškoti tarp esamų ir pažymėkite reikalingą kontaktą.

Jei NT objekto dar nėra sistemoje, tuomet rinkitės Pridėti naują – iššokusiame lange patogiai galėsite užpildyti visą informaciją, neišeidami iš NT objekto puslapio.

Jei paspausite ant NT objekto pavadinimo, pateksite į to objekto vidinį puslapį ir matysite visą sistemoje suvestą informaciją apie jį. Nebereikalingą NT objektą visada galėsite ištrinti, paspausdami x prie NT objekto pavadinimo. Pats susijęs NT objektas nebus ištrintas iš sistemos, tik sąsaja tarp dviejų NT objektų.

Last updated