Eksportas į NT portalus

Kai jau supildėte visą informaciją apie NT objektą, greičiausiai norėsite ją eksportuoti į NT portalus. Jei anksčiau ilgai vargdavote, kol patalpindavote informaciją apie NT objektą į visus aktualius NT portalus, TopBroker jus labai pradžiugins. Dabar keliais mygtuko paspaudimais eksportuosite NT objektą į visus pasirinktus kanalus.

Norėdami eksportuoti NT objektą, eikite į NT objekto informacijos puslapį. Čia, kairėje informacijos juostoje rasite blokelį Eksportavimas. Spauskite parinkčių mygtuką, rinkitės Redaguoti ir pažymėkite kanalus, į kuriuos norite eksportuoti NT objektą (jei sąraše trūksta NT portalo arba norite eksportuoti informaciją į savo agentūros puslapį ar kitą sistemą, tai galite padaryti nustatymuose). Prie kiekvieno NT portalo galite nurodyti, kieno vardu eksportuojamas objektas, tai yra, kieno kontaktai bus nurodyti skelbime. Tai ypač patogu, jeigu turite asistentą, kuris gali tvarkyti informaciją jūsų vardu.

Eksportuoto NT objekto atnaujinimas

Pasinaudojus šia funkcija tas pats NT objektas bus eksportuotas į NT portalus kaip visiškai naujas NT objektas. Tiesa, kai kurie portalai saugosi tokio informacijos talpinimo būdo ir apmokestina kiekvieną naujinimą papildomai. Vis dėlto, tai ypač naudinga funkcija, jei reikia iškelti į aukštesnes pozicijas per ilgai portele užsibuvusį objektą.

Last updated