Įvykių srautas

Įvykių srautas yra viena vertingiausių TopBroker sistemos dalių. Įvykių srautą galite rasti kiekvieno kontakto arba NT objekto vidiniame puslapyje, pirkėjų užklausų, darbinių procesų ir užduočių vidiniuose puslapiuose bei savo darbalaukyje. Čia vienoje (ir tuo metu jums aktualiausioje) vietoje matysite visus komentarus, susijusius su konkrečia užduotimi bei užduoties statuso pakeitimus (atlikta/neatlikta). Įvykių sraute komentarai ir užduoties statuso pakeitimai pateikiami chronologine seka – naujausi įvykiai matomi srauto viršuje.

Kaip duomenys atsiranda įvykių sraute?

Su konkrečia užduotimi susiję įvykiai bus automatiškai įtraukti į tos užduoties įvykių srautą ir bus matomi visų su užduotimi susijusių įrašų įvykių srautuose. Pavyzdžiui, jei užduotis „paruošti sutartį su Barbora dėl namo pirkimo“ turi susijusį kontaktąBarborą Radvilaitę, visi komentarai apie sutarties ruošimą bus matomi ne tik užduoties įvykių sraute, bet ir Barboros Radvilaitės įvykių sraute.

Įvykių filtravimas

Čia galite pasirinkti, kokius įvykių tipus norite matyti įvykių sraute: komentarą, užduoties įvykdymo statusą. Pasirinkus filtrą, kiti įvykiai bus paslėpti iš įvykių srauto.

Pritaikymas praktikoje

Komentarai po užduotimi bus itin naudingi, jei užduotis kompleksinė ir jums reikia pasirašyti pastabas sau jos vykdymo eigoje. Pavyzdžiui, ruošiant sutartį, derybų metu gali būti verta pasižymėti pastabas komentaruose – dėl ko jau susitarta, kokie punktai dar liko nesuderinti.

Ypač didelę naudą pajusite, jei užduotį vykdote kartu su savo kolegomis – tokiu atveju visa jūsų komunikacija galėtų atsidurti vienoje vietoje, ne susirašinėjimuose laiškais, o kaip komentarai po kartu vykdoma užduotimi. Pavyzdžiui, užduoties aprašyme surašote visas suderėtas būsto pirkimo-pardavimo sąlygas ir pavedate kolegai paruošti galutinį sutarties failą. Kolega tai atlieka, į komentarą įkelia paruoštos sutarties variantą ir pažymi užduotį kaip atliktą. Jūs perskaitote, pamatote, kad yra klaidų – vėl pažymite užduotį kaip neatliktą, o komentare susakote, ką dar reikia pakoreguoti.

Last updated