Naujo darbinio proceso sukūrimas

Susikūrę darbinių procesų šablonus ir žinodami, kaip veikia darbinių procesų puslapis, tikriausiai nekantraujate išbandyti visa tai praktikoje. Darbinius procesus galite sukurti dviem būdais.

Pirmasis būdas – eiti į aktualaus NT objekto, kontakto arba pirkėjo užklausos vidinį puslapį ir informacinėje juostoje esančiame blokelyje Darbiniai procesai spausti parinkčių mygtuką. Norėdami priskirti jau egzistuojantį darbinį procesą, rinkitės opciją Ieškoti tarp esamų, tuomet pasirinkite tinkamą kategoriją (šablono pavadinimą) ir pasirinkite iš jau sukurtų tos kategorijos procesų sąrašo.

Jei norite sukurti visiškai naują darbinį procesą pagal egzistuojantį šabloną, spauskite Sukurti naują. Iššokusiame langelyje įveskite darbinio proceso pavadinimą, sandorio vertę (ji gali būti ir nulinė), pasirinkite tinkamą šabloną ir žingsnį, kuriame esate šiuo metu. Tuomet spauskite Išsaugoti.

Antras būdas – puslapyje Darbiniai procesai paspausti tinkamą darbinio proceso šabloną ir vidiniame šablono puslapyje, viršutinėje juostoje, spausti Sukurti naują(priskirti esamo čia negalėsite – visi esami darbiniai procesai jau ir taip matomi šiame puslapyje). Turbūt dažniausiai naudositės pirmuoju būdu, tačiau antrasis gali praversti tuomet, kai darbe susiduriate su rutininiais procesais, kurie niekaip nesusiję su konkrečiais klientais ar NT objektais (pavyzdžiui, kartą per mėnesį peržiūrėti NT objektų duomenų bazę ir atrasti nejudančius iš vietos NT objektus arba peržiūrėti kontaktų sąrašą ieškant naujų galimybių).

Last updated