Sujungimas su NT tinklapiu

CRM ir Jūsų tinklapio (ar kitos sistemos) sujungimas vykdomas pasitelkus REST API ir Webhooks technologijas.

Glaustai aprašysime 2 dažniausiai naudojamus būdus:

1. Live REST API. Duomenis gaunami realiu laiku tiesiai iš CRM'o API.Duomenis nesaugomi tinklapio duombazėje.Pvz. puslapis objektų sąrašas su filtrais.Kreipiamsi į API (getEstates), kuris grąžiną sąrašą NT objektų.Paduodant į getEstates endpoint'ą filtravimo parametrus pvz. kaina nuo iki.Konkretus NT objektas atvaizduojamas kreipantis į endpoint'ą getEstate(123456).

2. REST API + Webhook. Turite norą duomenis saugoti tinklapio duombazėje.Paruošiate mums nuoroda iki tinklapio, prie kurios mes jungiame webhook'ą.Kai tik NT objektas susikuria (CREATE) arba atsinaujina (UPDATE) arba ištrinamas (DELETE) į webhook'ą siunčiame informacija apie tą įvykį su įrašo ID.Turėdami tą informacija kreipiates į mūsų API ir gaunate tik to įrašo duomenis, ir atnaujinate duomenis pas save duombazėje.

Abu būdai turi savo pliusų ir minusų. Rinkites, kuris Jums atrodo tinkamesnis.

API dokumentacijos nuoroda: https://app.topbroker.lt/api-docs/ Prisijungimai prie dokumentacijos yra individualūs kiekvienam tinklapiui. Reikalui esant tinklapių gali būti daugiau nei vienas. Prisijungimus rasite savo paskyroje Nustatymai -> Integracijos -> API API klientas PHP kalba: https://github.com/topbroker/topbroker-php

Last updated