Pirkėjo užklausos

Kai klientas nori, kad padėtumėte jam rasti tinkamą NT objektą, jūs pradedate dirbti nuo pradinių kliento kriterijų ieškomam objektui. Kaip klientas formuluotų savo užklausą bet kuriame NT portale, taip ir jūs sistemoje galite susivesti kliento pageidaujamus kriterijus NT turtui. Tai padės lengvai ir greitai rasti visiškai kliento kriterijus atitinkančius arba labai panašius objektus, esančius TopBroker sistemoje – formuojant pirkėjo užklausą, sistema atrinks ją atitinkančius objektus ir atsiųs jums į el. pašto dėžutę.

Pirkėjo užklausos pridėjimas

Norėdami pridėti pirkėjo užklausą, eikite į kontakto vidinį puslapį ir informacinėje juostoje susiraskite skiltį Pirkėjo užklausos. Tuomet spauskite parinkčių mygtuką ir pasirinkite, ar kontaktui priskirti jau suformuotą pirkėjo užklausą, ar sukurti naują.

Norėdami priskirti jau suformuotą pirkėjo užklausą, spauskite Ieškoti tarp esamų ir pasirinkite užklausą iš sąrašo. Kitu atveju spauskite Sukurti naują, tuomet suveskite ieškomo nt objekto parametrus, bei užklausos papildomus laukus ir spauskite Išsaugoti.

Last updated