Pirkėjo užklausos vidinis puslapis

Sukūrę pirkėjo užklausą arba paspaudę ant pirkėjo užklausos pavadinimo, pateksite į užklausos vidinį puslapį. Jį sudaro du informacijos blokai: informacinė juosta puslapio kairėje ir įvykių juosta dešinėje pusėje.

Informacinėje juostoje matysite pagrindinę su užklausa susijusią informaciją: pavadinimą, užklausos filtrus, savo susikurtus papildomus laukus, darbinius procesus, susijusius kontaktus ir kitus duomenis. Čia yra ta vieta, kur galite redaguoti tiek kontaktinę, tiek su pardavimo tikslais susijusią informaciją.

Įvykių juostą sudaro dvi dalys – viršuje matysite visus veiksmus, kuriuos galima atlikti su užklausa: komercinius pasiūlymus ir komentarus. Žemiau matysite įvykių srautą – visų jau atliktų arba planuojamų atlikti veiksmų suvestinę.

Pirkėjo užklausos redagavimas ir kopijavimas

Paspaudę ant pirkėjo užklausos pavadinimo, pateksite į užklausos vidinį puslapį. Į jį bet kada galite patekti iš kitų sistemos vietų, paspausdami ant užklausos pavadinimo (pavyzdžiui, susijusių kontaktų ar NT objektų puslapiuose, bendrame pirkėjų užklausų sąraše arba paieškos rezultatuose). Čia galėsite redaguoti užklausos duomenis ir susijusią informaciją – tereikia paspausti parinkčių mygtuką, esantį prie užklausos pavadinimo. Tuomet rinkitės Redaguoti.

Taip pat yra galimybė kopijuoti pirkėjų užklausas – tai leis lengvai ir greitai sukurti naują užklausą senos užklausos pagrindu. Nukopijuoti galima bazinę užklausos informaciją: pavadinimą, paieškos parametrus ir papildomus laukus. Susiję kontaktai, darbiniai procesai, komerciniai pasiūlymai ir komentarai nebus perkelti į užklausos kopiją.

NT objektų paieška pagal pirkėjo užklausą

Su TopBroker atrinkti pirkėjo užklausą atitinkančius NT objektus ypač paprasta. Užklausos vidiniame puslapyje, įvykių juostos viršuje jums automatiškai rodomas laukelis Tinkami NT objektai. Atsirinkę tinkamus NT objektus, keliais paspaudimais paruoškite klientui komercinį pasiūlymą.

Last updated