Darbinio proceso vidinis puslapis

Paspaudę ant darbinio proceso pavadinimo, pateksite į to proceso vidinį puslapį. Į jį bet kada galite patekti iš kitų sistemos vietų, paspausdami ant užklausos pavadinimo (pavyzdžiui, susijusių kontaktų ar NT objektų puslapiuose, bendrame pirkėjų užklausų sąraše arba paieškos rezultatuose). Vidinį puslapį sudaro du informacijos blokai: informacinė juosta puslapio kairėje ir įvykių juosta dešinėje pusėje.

Informacinėje juostoje matysite pagrindinę su darbiniu procesu susijusią informaciją: susijusius kontaktus, NT objektus, užklausas ir kitus duomenis. Čia yra ta vieta, kur galite redaguoti su darbiniu procesu susijusią informaciją.

Įvykių juostą sudaro dvi dalys – aukščiau galėsite pakeisti darbinio proceso žingsnį arba pridėti komentarą. Žemiau matysite įvykių srautą – visų su pardavimų procesu susijusių veiksmų suvestinę.

Darbinio proceso redagavimas ir kopijavimas

Vidiniame darbinio proceso puslapyje galėsite redaguoti tam tikrus darbinio proceso duomenis: pavadinimą, sandorio vertę ir papildomus laukus (žingsnių redaguoti negalėsite, tam reikia paredaguoti patį darbinio proceso šabloną). Norėdami redaguoti informaciją, spauskite parinkčių mygtuką, esantį prie darbinio proceso pavadinimo ir rinkitės Redaguoti. Taip pat galite ištrinti darbinį procesą(su kontaktais, NT objektais ar pirkėjų užklausomis atlikti veiksmai dėl to nedings iš sistemos, bus matomi kontakto, NT objekto ar užklausos vidiniuose puslapiuose).

Taip pat yra galimybė kopijuoti darbinius procesus – tai leis lengvai ir greitai sukurti naują procesą seno proceso pagrindu. Nukopijuoti galima tik pagrindinę informaciją: pavadinimą, sandorio vertę ir papildomus laukus, automatiškai bus pritaikytas tas pats darbinių procesų šablonas. Susiję kontaktai, objektai, apžiūros ir užduotys nebus perkelti į darbinio proceso kopiją.

Last updated