Užduoties vidinis puslapis

Sukūrę užduotį arba paspaudę ant užduoties pavadinimo, pateksite į užduoties vidinį puslapį. Jį sudaro du informacijos blokai: informacinė juosta puslapio kairėje ir įvykių juosta dešinėje pusėje.

Informacinėje juostoje matysite bazinę užduoties informaciją (pavadinimą, aprašymą, terminus ir kt.), susijusius įrašus, bendrinimą ir kitus duomenis. Čia yra ta vieta, kur galite redaguoti su užduotimi susijusią informaciją.

Įvykių juostą sudaro dvi dalys – viršuje matysite laukelį, kuriame galėsite rašyti komentarus. Žemiau matysite įvykių srautą – visų anksčiau parašytų komentarų suvestinę. Tai ypač naudinga, jei užduotis bendrinta su kolegomis, nes čia galėsite vieni kitiems surašyti pastabas, susijusias su užduoties vykdymu.

Užduoties redagavimas ir kopijavimas

Sukūrę užduotį ar paspaudę ant užduoties pavadinimo, pateksite į užklausos vidinį puslapį. Į jį bet kada galite patekti iš kitų sistemos vietų, paspausdami ant užduoties pavadinimo (pavyzdžiui, susijusių kontaktų ar NT objektų puslapiuose, bendrame užduočių sąraše arba paieškos rezultatuose). Čia galėsite redaguoti užduotį – tereikia paspausti parinkčių mygtuką, esantį prie pavadinimo ir pasirinkti Redaguoti.

Taip pat yra galimybė kopijuoti užduotis – tai leis lengvai ir greitai sukurti naują užduotį senos užduoties pagrindu. Nukopijuoti galima bazinę užduoties informaciją: pavadinimą, aprašymą, terminus, priminimus. Susiję įrašai, bendrinimo informacija ir komentarai nebus perkelti į užklausos kopiją. Tai patogu daugeliu atvejų, pavyzdžiui, jei jums reikia suorganizuoti atvirų durų dienas penkiuose NT objektuose, galite susikurti vieną užduotį, pasidaryti keturias jos kopijas ir visas penkias užduotis susieti su skirtingais objektais. Arba galite sukurti kelias vienodas užduotis ir jas bendrinti su skirtingais kolegomis, kuriems norite deleguoti tas užduotis.

Last updated