NT objektų sąrašas ir filtravimas

TopBroker sistemoje NT objektai rūšiuojami ne pagal alfabetą, o pagal paskutinį su NT objektu susijusį veiksmą, kad lengviausiai pasiekiami būtų tie NT objektai, su kuriais aktyviai dirbate šiuo metu. Taip pat reikalingus NT objektus lengvai rasite pasinaudoję paieškos filtrais.

NT objektų filtravimas

Jei kruopščiai ir išsamiai suvedate NT objektų informaciją, pagrindinius parametrusir ypatumus bei išnaudojate visas papildomų laukų teikiamas galimybes, akimirksniu iš tūkstančių objektų atsirinksite tuos keletą, kurių jums reikia konkrečioje situacijoje. Norėdami sukurti paieškos filtrą, NT objektų puslapyje, blokelyje Paieška spauskite Nauja paieška. Tuomet išsirinkite iš filtrų sąrašo jums reikalingą filtrą. Pridėjus kiekvieną papildomą filtrą, atkris visi jo neatitinkantys objektai – sąraše matysite tik tuos NT objektus, kurie atitinka visus jūsų pasirinktus filtrus.

Galite panaikinti nereikalingus filtrus spausdami x prie filtro pavadinimo arba paspauskite Visi NT objektai ar Atšaukti, kad išvalytumėte visus pasirinktus filtrus.

Išsaugotos paieškos

Jei manote, kad pagal tam tikrus filtrus suformuotos paieškos jums prireiks dažnai, spauskite Išsaugoti. Iššokusiame langelyje sukurkite saugomai paieškai pavadinimą ir pasirinkite privatumo nustatymus: priklausomai nuo to, ar paieška aktuali tik jums, ar jūsų komandai, ar visai įmonei. Tuomet spauskite Išsaugoti ir viskas! Paieška atsidurs sąraše Mano paieškos ir dabar jums nebereikės kiekvieną kartą iš naujo suvedinėti tų pačių filtrų. Be to, pasirinkę jau išsaugotą paiešką visada galėsite ją pakoreguoti pagal tai, ko reikia konkrečioje situacijoje, pridėdami papildomus filtrus arba pašalindami neaktualius. Kolegų sukurtos paieškos, kurias jie nusprendė padaryti prieinamas ir jums, bus rodomos skyrelyje Bendrintos paieškos. Ten pat jūsų kolegos matys paieškas, kurias jūs sukūrėte ir pažymėjote kaip bendrintas arba viešas. Pritaikymas praktikoje

Įsivaizduokime, kad turto valdytojas „Pavyzdinis biuras“ jums praneša, kad po mėnesio baigiasi jų biuro nuomos sutartis ir prašo jūsų padėti surasti naujas patalpas. Jūs galite arba formuoti pirkėjo užklausą, arba nueiti į savo NT objektų sąrašą ir kairėje pusėje esančiame laukelyje NT objektų paieška pasirenkate jums aktualius filtrus: NT objekto tipą (komercinės patalpos), plotą, vietą, kainą ir aktualias žymas (pvz., „loftas“). Taip per mažiau nei minutę atsirenkate visas sistemoje turimas klientui tinkamas patalpas.

Masiniai veiksmai

Kartais norėsite sistemoje atrinkti tam tikrus įrašus (kontaktus, NT objektus ar pirkėjų užklausas) tam, kad atliktume vieną veiksmą su visais. Tokiu atveju jums pravers masiniai veiksmai – sukūrę paiešką ir atfiltravę visus reikalingus objektus, galėsite vienu paspaudimu pažymėti juos visus ir pritaikyti vieną iš masinių veiksmų.

Bendrinimas – greitai ir lengvai galite pasidalinti su komanda visais savo privačiais įrašais. Arba padaryti privačiais tik jums aktualius įrašus, atitinkančius bendrus kriterijus.

Pakeisti savininką – vos keliais mygtuko paspaudimais visus aktualius įrašus galėsite perduoti savo kolegai.

Ištrinti – galėsite greitai ištrinti iš sistemos nebeaktualius įrašus. Pavyzdžiui, kartą per kelis mėnesius galite atsirinkti įrašus pažymėtus žymomis „nebeaktualu“ arba „trinti“. Tik prieš trindami gerai pagalvokite, ar įrašas tikrai negali praversti ateityje – kad ir po dvidešimties metų.

Last updated