NT objekto sukūrimas

Norėdami įvesti NT objektą į sistemą, skiltyje NT objektai viršutinėje įrankių juostoje spauskite Sukurti naują.

Atsidariusiame lauke reikės suvesti pradinę informaciją apie NT objektą, kad būtų sukurtas NT objekto vidinis puslapis. Pradinę informaciją sudaro: sandorio tipas, NT objekto tipas, plotas ir vieta. Suvesti duomenys atsispindės sistemos automatiškai sukurtame NT objekto pavadinime (jį galėsite redaguoti pagal savo poreikius).

Sandorio tipas

Pasirinkite, ar NT objektas yra parduodamas ar nuomojamas. Skirtingiems sandorio tipams yra taikomi skirtingi kainos įvedimo nustatymai. Pavyzdžiui, nuomos atveju bus galima nurodyti kainą EUR/mėn. Pardavimo atveju tai yra neaktualu, tad kainų įvedimo parinktys bus kitokios.

NT tipo pasirinkimas

Pasirinkite NT objekto tipą. TopBroker sistemoje naudojama įprastinė NT objektų klasifikacija:

  • Butai;

  • Namai: nuosavi namai, kotedžai, sodybos, garažai;

  • Komercinės patalpos: biurai, prekybinės ir gamyklinės patalpos, sandėliai;

  • Sklypai.

Kiekvienam NT tipui sistema priskiria skirtingą informacijos pildymo šabloną pagal tai, kokie parametrai aktualūs pasirinktam NT tipui.

Plotas

Įveskite NT objekto plotą. Vėliau galėsite pasirinkti, ar rodyti skelbimuose pilną kainą, ar kainą už kvadratinius metrus arba arus.

Vieta

Suveskite tikslius NT objekto vietos duomenis, kad galėtumėte pasinaudoti visomis TopBroker sistemos teikiamomis žemėlapių galimybėmis.

Last updated