Naujo kontakto sukūrimas

Norėdami sukurti naują kontaktą, skiltyje Kontaktai viršutinėje įrankių juostoje spauskite Sukurti naują. Atsidariusiame lauke galėsite suvesti pradinę informaciją apie klientą.

Naujas kontaktas

Šioje dalyje suvesite bazinę informaciją: kliento tipą (asmuo ar įmonė), vardą ir kontaktinę informaciją. Vėliau galėsite neišeidami iš sistemos komunikuoti su šiuo asmeniu – siųsti laiškus arba skambinti (jei prie sistemos būsite prisijungę telefone).

Kontaktas gali būti ne tik potencialus ar esamas klientas, bet ir jūsų partneris: architektas, notaras, geodezininkas, kitas NT pardavėjas ir pan. Bus patogu ir naudinga į sistemą susivesti ir šiuos kontaktus.

Papildomi laukai

TopBroker sistemoje yra daug iš anksto paruoštų laukų informacijos pildymui, tačiau žinome, kad kiekvienas NT pardavėjas turi savo darbo stilių ir individualių poreikių. Dėl to TopBroker sistemoje galite susikurti papildomus laukus – būtent tokius, kokie reikalingi jums. Darbo su sistema pradžioje galėsite naudotis mūsų iš anksto paruoštais papildomais laukais, tokiais kaip žymos ir kontakto tipas. Šie ir jūsų pačių susikurti papildomi laukai padės jums klasifikuoti kontaktus į naudingas grupes, kad vėliau lengviau rastumėte konkrečioje situacijoje aktualius kontaktus. Daugiau informacijos apie papildomus laukus rasite skyrelyje Papildomi laukai.

Papildomų laukų pritaikymas praktikoje

Įsivaizduokite, kad gavote naują NT objektą – komercines patalpas nuomai. Bendra kontaktų masė jums būtų bevertė, tačiau paieškoje galite pasirinkti kontakto tipo filtrus „nuomininkai“ ir „komercija“ bei sutarčių galiojimo pabaigos filtrą (pavyzdžiui, baigiasi mėnesio laikotarpyje). Tokiu atveju vos keliais mygtuko paspaudimais gausite sąrašą tik tų kontaktų, kurie yra komercinių patalpų nuomininkai su besibaigiančiomis galioti nuomos sutartimis. Galite eiti dar toliau – jei komercinius klientus būsite suklasifikavę pagal įmonės dydį (pavyzdžiui, „iki 10 darbuotojų“), galėsite pagal siūlomo NT objekto plotą atsifiltruoti visas įmones, kurios į nuomojamas patalpas netilptų arba kurioms jos būtų per didelės.

Last updated