Papildomi laukai

Papildomi laukai yra viena iš galingiausių TopBroker sistemos funkcijų. Tiesa, pradėję dirbti su sistema rasite nemažai iš anksto paruoštų laukų informacijos pildymui, tačiau neapsiribokite vien jais. Yra daugybė informacijos, kurią verta fiksuoti dirbant su kontaktais, NT objektais, pirkėjų užklausomis ir darbiniais procesais. Ta informacija skiriasi priklausomai nuo jūsų darbo pobūdžio ir stiliaus. Todėl suteikiame visišką laisvę NT pardavėjams susikurti savo sistemą, tokią, kokia jiems tikrai padėtų išnaudoti maksimalų potencialą. Kitaip tariant, iš anksto paruošti TopBroker sistemos laukai yra pamatas, o papildomi laukai leis jums pasistatyti ir įsirengti namą.

Papildomus laukus galėsite susikurti visur, kur galima įvesti informaciją: kontaktuose, NT objektuose, pirkėjų užklausose, darbiniuose procesuose ir užduotyse. Tai padaryti bus taip pat lengva kaip pridėti naują stulpelį Excel lentelėje, tik galimybės atsivers nepalyginamai didesnės – papildomi laukai padės ne tik saugoti įvairiausią informaciją, bet ir filtruoti sistemos įrašus daug paprasčiau ir įvairiau nei naudojantis Excel dokumentais. Vieninteliai dalykai, kurių reikia – analitinis žvilgsnis į savo darbo pobūdį ir renkamą informaciją bei vaizduotė. Sugalvokite, ko jums reikia ar norisi, o sistema suteikia visiškai laisvę tai įgyvendinti.

Kuo daugiau laisvės, tuo sunkiau gali būti apsispręsti, ką su ja veikti, todėl toliau pateikiame keletą pavyzdžių, kaip galite pritaikyti papildomus laukus praktikoje.

Kuo daugiau turite informacijos apie savo kontaktą, tuo geriau žinote, kaip ir kada su juo bendrauti. Papildomi laukai padės fiksuoti bet ką, kas tik jums atrodo svarbu. Susikurkite papildomus laukus įvairioms kontaktui svarbioms datoms: kontakto ar jo šeimos narių gimtadienius, įmonės įsteigimo datą ir pan., tuomet turėsite daugiau progų apie save priminti. Susikurkite papildomus laukus kitai su kontaktu susijusiai informacijai, pavyzdžiui sutuoktinio ir vaikų vardus, hobius, savo pastebėjimus apie žmogaus charakterį – tuomet žinosite, kaip bendrauti su asmeniu, atėjus progai jam apie save priminti. Tik vaizduotė gali nubrėžti ribas, kas jums gali praversti jūsų darbe.

Papildomi laukai NT objektuose

Kiekvieno pardavėjo didžiausias privalumas yra valdoma informacija ir specifinės žinios apie parduodamą produktą. NT pardavėjo atveju – tai išskirtinės objekto savybės, potencialas, privalumai ar trūkumai. Keletas pavyzdžių: interjero stilius ar vyraujančios spalvos, dideli lankytojų srautai, ilgalaikė investicija, tinka trumpalaikei nuomai, loftas, mažesnė nei rinkos kaina ir t. t. Įprastai tokia informacija įtraukiama į NT objektų aprašymus, tačiau iš to nėra daug naudos, jei reikia surasti NT objektą pagal šiuos ar kitus požymius. TopBroker sistemoje galite susikurti papildomus laukus bet kokiam požymiui, kokį tik galite sugalvoti. Tai leis vėliau rasti tinkamą objektą vos keliais paspaudimais.

Papildomi laukai pirkėjų užklausose

Jei darbas vyksta sklandžiai, dirbate su dideliu kiekiu pirkėjų užklausų, tad gali būti pravartu jas grupuoti, o tam puikiai pasitarnaus papildomi laukai. Galite užklausoms susikurti žymų sistemą, pavyzdžiui, susikurti žymas „Skubu“ arba „VIP“. Arba galite pasižymėti datas, kada užklausa buvo sukurta ir iki kada pirkėjas tikisi surasti NT objektą, taip galėsite prioretizuoti tas užklausas, kurių terminas artėja prie pabaigos arba spręsti, ką daryti su ilgai nepatenkinamomis pirkėjų užklausomis. Vėlgi, viskas priklauso tik nuo to, kaip esate įpratę dirbti, arba kokias sistemos teikiamas galimybes matote ir nekantraujate išnaudoti.

Papildomi laukai darbiniuose procesuose

Čia, kaip ir pirkėjų užklausose, turbūt daugiausia dėmesio skirsite savo darbo organizavimui ir užduočių grupavimui į smulkesnes kategorijas. Taigi, galite nusistatyti darbinio proceso starto datą ir terminą, iki kada turite susitvarkyti su užduotimi. Galite susikurti žymas ir, pavyzdžiui, nesklandžiai vykstančius procesus pasižymėti „Probleminiai procesai“ žyma – vėliau galėsite atsirinkti tik tokius procesus ir paanalizuoti, kokios priežastys lemia strigimus ir kaip galite patobulėti. Darbo eigoje pamatysite, kokių papildomų laukų jums iš tiesų reikia.

Last updated